جهت جوابگویی به سئوالات شما درباره فروش ، نسلها و دانستنیهای پرورش خروس جنگی

بر روی آدرس زیر  اینترنتی کلیک کنید

fighterrooster.com 


 مفتخرم  با بیش ازسی سال تجربه در خدمت ایران و فرزندانش انجام وظیفه مینمایم
غلامرضا ایلی 09170910949-09353854216تماس
eilli_gholamreza@fighterrooster.com ایمیل

دوشنبه 29 اسفند‌ماه سال 1390 @ 08:23 ب.ظ

خروس زنگباری ۸ماهه بعد از میدان

                        

 

                                       

 

          متاسفانه بعضی مواقع ندادن جواب ، ممکن است  ضعف  تلقی گردد ، کاش در خروس بوکس قدرت و ضعف ها مشخص میشد . 

                              یکی از سروران خواهان این عکس بود 

                      بدون شرح

دوشنبه 29 اسفند‌ماه سال 1390 @ 09:48 ق.ظ

جوجه ۲.۵ ماهه از نسلهای ۴ دانگ به بالا

                            

                              

                           

                           

 

                                        از بهترین نسلهای چهار دانگ به بالا ،

یکشنبه 28 اسفند‌ماه سال 1390 @ 12:51 ق.ظ

خروسی بسیار خار زن و بالا جنگ

                          

 نسل : زنگباری ، قد 64 سانت ، وزن 3.5 کیلو ، سن 15 ماه ،  پیروزی: 2 میدان ، بسیار خارزن و بالا جنگ و حریف نسلهای خارجی پرپا و خارزن ، این نسل در میدان قدری بسیار موفق است.     

                       10 روزه آماده میدان میشه 

                        تصویر 5 دقیقه بعد از میدان  

                                          قیمت :۵00000تومان

                   

یکشنبه 28 اسفند‌ماه سال 1390 @ 12:12 ق.ظ

نظرات برخی دیگر از دوستان

با سپاس از کلیه عزیزانی که این مسابقه را دنبال نموده و در انتظار نظرات جدید می باشند ، در ضمن بسیاری از دوستان در حال جمع آوری اطلاعاتند ،که انتظار میرود با  تا چند روز آینده با دست پر وارد میدان شوند. 

نظر آقا نوید: به نظر بنده  نو اوری در  جنگوندن  خروس  و جا انداختن  در بین اهل فن بسیار خوبه  ولی مشکلات زیادی داره . به  طور مثال مقررات  جدید کشتی و امتیاز دهی  این رشته با رد و بدل شدن یه فن  چه دردسر هایی برای ناظر و  داور  و  تماشاگر داره  . تمام کشتی گیر ها در وزن خاص خودشون کشتی میگیرن .حالا  ببینید  خروس ها با اون چابکی و سرعت رد و بدل چوب  چه  امتیاز دهی و داوری میخواهد . انشاالله همیشه موفق باشید . 

نظر آقا سینا:باید گفت مسابقات بوکس خروس که درکشورترکیه هم هست بیانگذار خاصی نداره وهمه کسایی که تودنیا بازی میکنن برای انکه خروسهایشان ضربه نخورن خارهای خروساشون روتوکسومیبستن پس سرچشمه اینکارازکسوبود دوم برای خروسای خاربزن میشه روپاهایشان پارچه سفید بست تامعلوم بشه دقت پا به صورت هست میشه به کری زدن هروس امتیاز مثل ۳ داد به زیرگلو۲یعنی ضربات تمره داشته باشه مثل ورزشکاراها //یا شگردها به شگردبخوره مثل کشتی گیرای فرننگی وازاد/همچین میشه بادوربین نحوه پای هروس رونگاه کرد ونمره دادش/وگذاشتن وقت برای خروسها ۲ده دقیقه یادوابی /ووزنن کشی خروسهای وخداقل قد ۳انگشت بلندتربرای خروسها/ومسابقات به صورت حذفی برگزاربشه تارئ خروسهافشارنیاد////ممو ازشما موفق باشید. 

 نظر آقا سیری:باتوجه به پیشرفت علمی وعملی بودن نظر بنده میشه از کسانیکه در زمینه کارهای الکترونیک سررشته دارند ومهنس این کار هستند کمک گرفت ووسایلی روتهیه کرد که روی خار بریده شده خروس سوار شه بدون احتیاج به سیم تعداد ضربات وارد شده ومقدار فشار خار توسط خروسهارو اندازه گیری کرد وروی مانیتور ثبت کرد که در پایان وقت معین هر خروسی که   زودتر به  حد نساب معین برسه برنده میشه بقیه مسایل از قبیل زمان حد نساب داوری اب گرفتن وجزئیات دیگه بستگی به نظر بزر گان وپیش کسوتان داره . فقط یه کم هزینش زیاد میشه ولی ارزش داره  

شنبه 27 اسفند‌ماه سال 1390 @ 11:09 ق.ظ

سایت http://iran-reza-aseel.epage.ir

 حقیر هر چه گشتم  ،نتوانستم جمله ای در خور این همه عشق وعلاقه پیدا  کنم ،فقط میتوانم بگویم ، درود برشرافت تان. 

خروسهای جنگی ایرانی فقط خروسهای ایلی نیست ،بلکه خروسهای جنگی ایرانی ،خروسهای  همه شماست در هرکجای ایران که باشید این وبلاگ هم  ،وبلاگ همه شماست . 

بنده برای آنکه مشارکت شما سروران بیشتر از پیش نمایم ، سایت خروسهای جنگی ایران   http://iran-reza-aseel.epage.ir   جهت نشر عکس و  مطلب ،اتنقال تجارب  و آموخته ها و یا خرید و فروش و مبادله  ایجاد نمودم ، در ضمن ایمیل  iran_reza_aseel@yahoo.com  را جهت ارسال موارد اعلام شده و انتقال آنها به وبلاگ وسایت آماده به کار می باشد . امید است با حضور پررنگ شما این جمع پر بارتر از پیش گردد.

جمعه 26 اسفند‌ماه سال 1390 @ 09:30 ب.ظ

نظر آقا بهزاد

آقا بهزاد عزیز .  

واقعا عالی بود ، شما کاملا آنچه در مد نظر بود را عنوان نمودید و باید خاطر نشان کنم ، موضوعات تحقیقات شما دقیقا بر منبانی قوانین باشگاه های خروس بوکس مطابقت داشت ، شما قالبی را عنوان نمودید که در آن مسابقات قابل انجام است . با این نظر ، کار سروران دیگر بسیار مشکل شد ، و باز از شما میخواهم باز هم مطالعه فرموده تا در حل مشکلاتی که در خروس بوکس ایران مطرح است هم راه حل پیدا نمایید.   

                             آفرین بر شما  

 نظر آقا بهزاد.

 بعدازطرح موضوع بوکس خروس، بنده به خاطرعلاقه و کسب اطلاعات درمورد این مساله به چند سایت خارجی رفتم و نکاتی راکه به نظرم مفید میامد جمع اوری کردم تا به خدمتتان برسانم و نیز افرادی مثل بنده که تا به حال حتی اسم خروس بوکس را نشنیده بودند کمی با آن آشنا شودند!ببخشین خیلی زیاد هست شاید هم بی ربط باشند و شاید خیلی پیش پاافتاده و به نظر افرادی خنده دار!به هرحال...
جنگ خروسها یکی از قدیمیترین سرگرمی ها و فعالتهای بشربوده است ودر بسیاری ازکشورها قانونی و دربسیاری نیز غیر قانونی میباشد؛اما به هرحال وجودداشته وحتی باتلاش دولت نیزجلوگیری نشده وپایان نخواهد یافت؛بنابراین آیایک انتخاب وپیشنهاد وجود دارد که هم به وسیله ی خروسبازان و هم اذهان عمومی و از لحاظ انسانیت تاحدی قابل قبول باشد؟خونریزی و مرگ خروسها،خود به تنهایی برای ناراحتی و عصبی کردن جمعیت و عشقبازان به جهت ازدست دادن عشقشان کافی است!بوکس خروسها شاید این انتخاب و پیشنهاد باشد!
بوکس خروسها درواقع از دستکشهای پلاستیکی یا(پارچه یا باند مخصوص)که در خارهای خروسها قرارداده شده و نیزاز مجموعه ای از قوانین صریح،اکید و محکم به منظور جلوگیری از صدمات و جراحات شدیدی که در جنگها و میدانهای مرسوم ایجادمیشود تشکیل شده است و درعین حال جرأت،شجاعت(خروسها) و ورزشکاری و ورزش گرایی  نیز سنجیده و محک زده میشود؛اساسا برای خروسهابوکس بوده و خطرات وصدمات رابه حداقل میرساند،همانطورکه دستکشهای وقوانین بوکس خطرات وصدمات را برای بوکسرها(انسان های بوکسر)کاهش میدهد!بله خروسهای بوکسر هنوزم صدمه میبینند،همانطورکه انسان های بوکسردرمبارزه صدمه میبینند ولی صدمات بوکس خروسها خیلی کمتر از جنک های مرسوم میشود و مبارزه نیز بامروت،رحیمانه وجوانمردانه تر خواهد بود.به هرحال درنظر خیلی از اساتید بوکس خروسها یک پیشنهاد قابل قبول بوده چون همیشه میدانها و مبارزه ها ادامه داشته و خواهند داشت حالا چه قانونی و چه غیرقانونی جون عشق و علاقه پشتوانه ی این کار است!!  
قسمت دو؛قوانین برای بوکس خروسها:١.داور(داورها).داور باید توسط طرفین پذیرفته شده و اعتبار واختیار کامل را درطول مبارزه داشته باشد٢.مکان مسابقه به صورت رینگ‎ ‎یا چاله به ابعاد(که باید اساتید با توجه به شرایط و ...تصمیم بکیرند) و دیواره ها و کف آن از تشک مناسب پوشیده شده باشد.
مبارزه:
مبارزه و حریفان و نیز وزن خروسها ازقبل ثبت و تعیین شده باشد وحداکثر اختلاف وزن دوخروس مبارزه نیم کیلو باشد تا شانس پیروزی به علت اختلاف وزن زیاد افزایش نیافته تا خروس به خاطر توانایی هایش برنده شده نه وزن !و در نتیجه مبارزه عادلانه تر و منطقی تر میباشد.
شرایط خروسها:
پرها دستکاری و به صورت مشکوک آراسته نشده باشد.
مهمیز(خارها)باید به وسیله ی دستکشهای پلاستیکی مخصوصا بوکس خروس ها که تصویر آن در بایان موجود میباشد(یا پارچه یا هرجیزی که مانع ازایجاد زخم شدید شده وتوسط طرفین موردقبول باشد)پوشانده شود.
خروسها باید توسط داور بررسی شود که نوک وناخن خروسها تیزنشده و از زهر یا گریس وموادلغزنده در خروس استفاده نشده باشد و هرخروس به وسیله ی دستمال مرطوب شسته شود وسپس خروسها توسط مربیان به محل برده شده ورودر رو قرارکرفته واجازه داده شود به همدیکرنوک زده  و وقتی هرخروس حداقل  یک ضربه زد مبارزه شروع شود
قسمت سه:مبارزه حداکثر در پنج دور(راند)؛هر راند هجده دقیقه،برکزار شده و بین هر راند دو دقیقه استحراحت(تحت نظر داور(ها) و بقیه حاضرین)درنظر کرفته شود.
اکر خروسی نتواند در راندی مبارزه کند پایان آن راند بوسیله ی شمارش معکوس سی ٣٠ ثانیه،درحالت نشستن و پایین آمدن آن خروس ،و نیز شمارش دو دقیقه برای  خروسی که غیرفعال شده و هیچگونه  حرکتی مثل ضربه و ...ازخود نشان نمیدهد که خروس مذکور بازنده ی آن راند میباشد؛ضمنا در طول دودقیقه استراحت بین راندها تنها آب و پارجه توسط مربیان برای خروس استفاده شود.در پایان هر وقت استراحت خروسها بادستور داور درطرفین رینگ قرار داده شوند و درصورت لزوم گردن به گردن و رودر رو کذاشته شوند و از هل دادن و انداختن شدید خروس روی حریف جلوکیری و امتیازمنفی محسوب شود.
  قسمت چهار:مبارزه جگونه پایان مییابد:
١.اگر خروسی سی ثانیه به حالت نشسته بوده در حالی که حریفش ایستاده باشد(خروسی در'حالت نشسته' است که نوک،پشت یا قلم؛به حالت خوابیده با زمین درتماس باشد) بازنده است.٢.وقتی خروسی فرارکند،اکراین فرار درحین مبارزه باشد داور میخواهد خروسها رودر رو قرارکرفته شده و مبارزه تنها درصورتی ادامه خواهد داشت که خروس مظنون به فرار دوباره ضربه زده یا سعی به ضربه زدن کند وگرنه بازنده است.٣.اگرخروسی از مبارزه نترسد ولی به هردلیلی سه بار از دیواره های رینگ فرار  یا در این امرمبادرت ورزد بازنده است.٤.اگرمربی بخواهد مبارزه راترک کند بازنده است  
قسمت پنج:مبارزه مساوی خواهد شد اگر:١.زمان به پایان رسیده و بازنده ای نباشد٢.اکر هر دو خروس به مدت دو دقیقه غیرفعال بوده و ضربه ای نزنند.٣.اگر خروسی در دو دقیقه ی اول مسابقه فرارکند.
سعی شود که از خروسها قبل ازمسابقه عکس کرفته شود و ازمبارزه نیزفیلمبرداری شده و درصورت نیاز فیلم با دور آهسته بازنگری شود تا هر دوطرف درصورت اعتراض فیلم را دیده و اعتراض آنها با سند و مدرک که همین فیلم است رد یا تایید کردد؛
بعد از رهاسازی خروسها به دستور داور و بوسیله ی مربیان،مربیان از رینگ خارج شده وداخل آن نشوند مکر بااجازه ی داور.
داور هیچکونه  مسئولیتی درقبال جراحات و حتی مرگ احتمالی خروسها ندارد.
داور حق تداخل در مبارزه و گرفتن خروسها را ندارد مگر اینکه یکی از خروسها به شدت مصدوم شده یا درقسمتی از رینگ گرفتار شده و یا به هر دلیلی ادامه ی مبارزه در آن لحظه جان خروس یا موقعیت امتیازی اش را تهدید کند  در این صورت وقت را نکه داشته مشکل حل شود و دوباره مبارزه ادامه یابد
درکل مسابقه  طرفین حق دست زدن به خروس حریف را نداشته و اکر اینطور شود امتیاز منفی که از قبل برای اینکار تعیین شده منظور خواهد شد.
سعی شود در هر گوشه ی رینگ  داورکمکی استفاده شود که هر کدام مسئولیت شمردن تعداد ضربه ای خاص مثل چوب و...که هر کدام امتیاز خاصی خواهند داشت(امتیازات مربوط به هر ضربه و اجرای شگرد از قبل به صورت کتبی ثبت شده) را به عهده گیرند تا قضاوت عادلانه تربوده و  همه ی شگردها و برتری های خروسها امتیازدهی شود.  
قسمت شش:داورها باید بیطرف و امین باشند واکر احساس شود داور ناعادلانه قضاوت میکند آن داور برکنارشده و وفورا داور ذخیره(که ازقبل تایین شده است) جایکزین شده و به داور متقلب حق  و مزد داوری تعلق نکرفته و از قضاوتهای بعدی نیزمحروم شود.رفتار داوران و مربیان باید الگوی حاضرین(مخصوصا افراد کم سن و سال و کم تجربه) باشد و درصورتی که احساس شود فردی قصد دعوا و به هم زدن نظم و باعث آبروریزی عشقبازان را دارد؛مبارزه متوقف شده و آن فرد طبق قوانین ثبت شده از محل اخراج شده و سپس مبارزه ادامه یابد تاخروس بازی به عنوان یک فعالیت بد و ناپسند و کم ارزش و...یاد نشود
قسمت هفت:
تمامی قوانین،امتیازات منفی و مثبت(اساتید برای هر ضربه ی مثل چوب و...امتیاز خاصی در نظر کرفته که تعداد ضربه های زده شده با امتیاز مربوطه اش ضرب خواهد شد) باید  به صورت کتبی به طرفین و داورها نشان داده شده و بعد از تایید و قبول و  پرکردن فرم رضایتنامه کتبی مبارزه شروع شود
تا حد ممکن از شرط بندی جلو گیری شود تا مبارزه ها جنبه ی مادی که عاقبت آن دعوا و تبدیل دوستی به کدورت و دشمنی است به خود نگیرند.
هزینه ای برای تمامی برگزارکنندکان و کسانی که هزینه ی تامین مکان و...را برعهده کرفته اند در نظر کرفته شود

چهارشنبه 24 اسفند‌ماه سال 1390 @ 04:39 ب.ظ

انجمن خروس بوکس ایران

با نظر خواهی از بسیاری عزیزان در مورد فردی مناسب و با تجربه در امر پرورش و مبارزه خروس جنگی اکثر غالب ، رای به آقای حبیب آتشبار  داده و ایشان را تایید و مرشد دانستند لذا بنده طی تماس تلفنی که با اوستاد بزرگ این فن جناب آقای آقای حبیب آتشبار داشتم ، با اصرار فراوان از طرف حقیر ، با همه مشغله کاری ، و کمبود وقت  بالاخره ایشان قبول زحمت نمودند که ریاست هیات داوران و مدیریت هیات تصویب کننده قوانین خروس بوکس ایران را برعهده گیرند و  بزودی بصورت سایبری ( اینترنتی ) انجمن خروس بوکس ایران  را گشایش دهند ، بنده حقیر ضمن تشکر و قدر دانی از ایشان ، این مهم را به علاقمندان خروسهای جنگی تبریک میگویم . در ضمن دعوتنامه ها و تماسها یی با اوستادان فن جهت افتخار دادن و عضویت در هیات داوران و  هیات تصویب قوانین خروس بوکس ایران صورت گرفت  ،امید  است که این عزیزان هم در جهت اعتلای این فن جمع عشقبازان از حضور خود محروم نسازند.

افتخار و سرافرازی نثارتان باد


   

چهارشنبه 24 اسفند‌ماه سال 1390 @ 03:26 ق.ظ

نکاتی دلخراش از جنگ خروسها

تمامی عشقبازان از مرگ خروس در میدان داغها در سینه دارند ،آخر چگونه می شود از جوجگی دل به دل حیوان داد و عشقش را در سینه گرفت ، با مریضیش ،مریض شد ، با اولین بانگش شاد شد ، غذا در دهانش گذاشت ، آنوقت در میدان با یک خار  ،چه از روی شانس ، چه از روی مهارت حریف ، پرپر زدنش را دید داغدار نشد ،  

عشقبازان واقعا خود سوز اند ،باور کنید ، عشقبازان بیشتر از باختن پول  ،از شکست و مرگ خروسشان میترسند ، اما خلاف رسم و مرام  عشقبازیست  اگر خم  به ابرو بیاوری  ،همه به احترام خروست  میگویند خوب جنگید ولی حریف قدر بود ، 

اگر در میدان بمیرد که هیچ ، اگر در میدان نمیرد پیکر بی جانش در دست میگیری ، به خانه میبری ، بعد شروع به تیمارش میکنی ،   در زمان مرگ ، بعد از آنکه مدوا جواب نداده و مرگ بر او مستولی گردید ، صدای کوتی کوتی در میآورد و با آن عشقباز  را صدا می کنند و تنها با نوازش آرام میگیرد و.................... پیکرش مانند چوب خشکی میشود ،هنوز هم عشقباز باور ندارد که قهرمانش را از دست داده، 

فردا پسر قهرمان است که راه پدر باید برود ................................. 

    

و این است داستان عشقباز و قهرمان . 

 

بیآیم برای عشقباز و قهرمان راه چاره ای پیدا کنیم تا  داستان اینگونه به پایان  نرسد ،............

دوشنبه 22 اسفند‌ماه سال 1390 @ 01:05 ق.ظ

مسابقه - نظراتان را درباره خروس بوکس ابراز نمایید

 سالهاست بزرگترین دغدغه من آسیب دیدن خروسها جنگی در میدان بوده ،چه بسا نسلهای اصیلی که بنابر اتفاق دچار نقص یا حتی مرگ شده اند ،به سبب همین موضوع ، نظر خواهی  گسترده از بسیاری از اوستادان فن درباره خروس بوکس نمودم و دریافتم اکثر این سروران هم موافق این حقیر میباشند لذا با راهنمایی و هدایت بزرگان فن تصمیم گرفتم پا پیش نهاده و اولین دوره خروس بوکس ایران را به اتفاق دوستان پایه گذاری نمایم . 

به همین منظور استدعا دارم نظرات خود را دراین باره مبذول فرمایید. 

بدیهی است قوانین خروس بوکس ایران غالبا بر اساس همین نظرات و به انضمام قوانین اجرایی در کشور های صاحب این مسابقات  اعمال خواهد شد 

باید خاطر نشان کنم به بهترین نظر ، یک  جوجه خروس 5ماهه  بسیار خوب  از نسل گنو و افرا جایزه می دهم ،  هر یک از دوستان می تواند هر تعداد که  مایل  بودند در اینباره نظر بگذارند . انتخاب برنده نیز توسط نظر دهی خواهد بود .شاید شما برنده این خروس باشید امتحان کنید .  

 مهلت ارسال تا پانزدهم فروردین ماه 139۱،سرافراز باشید عزیزان من. 

 

نظر آقا کامران:  مسابقات خروس بوکس اگه طوری باشه که خار زنی خروس در نظر گرفته بشه خوبه. شما و همه ی خروسبازها می دونین که بین خروس خارزن و خروس چوب زن خیلی نابرابری هست. پس مسابقات باید جوری باشه که خارزنی هم امتیاز داشته باشه.   

 نظریکی عزیزان وسروران گرامی که امر نمودند نامش برده نشود و از شرکت در مسابقه نیز با فروتنی صرف نظر فرمودند ولی بنده به دلیل آنکه حیف دانستم اطلاعات ارزشمند ایشان مسکوت بماند ، با اجازه ایشان بدون ذکر نامشان عنوان مینمایم :دوستان در جریان هستند که در ترکیه جنگ خروسها با چوب صورت میگیرد و در حین مسابقات نه آب دارن و نه وقت استراحت تا زمانی که یکی از خروسها تاوان بشه.در ایران هم گاهی اوقات خروس را بدون خار و به اصطلاح جنگ چوب میدن .و در این مسابقات به هیچ عنوان خارزنی مهم نیست در رده ی اول خروسهای افغان به دلیل چوبهای سنگین و ترک به دلیل پرپا بودن در رده ی 1 و 2 قرار دارن.اما اینکار را کمتر جایی انجام میدهن چون بسیار به طول می انجامد.   

نظر آقا حمید : خیلی خوب که این روش جنگوندن در ایران جا بیفته اما باید داوران بسیار حرفه ای باشند که ضربات را اعم از چوب خار شناسایی کنند و امتیاز مربوط به ضربه را بدهند واین که در این روش بهترین خروس بدون این که حقش از دست بره شناسایی میشه و خروس ها اسیب جدی نمیبینن و از دیگر مزیت های این جنگها برچیده شدن شرط بندی ها وتبدیل ان به کاپ است و به نظر من در این جنگ ها خروس اماده تر که ضربه های یهتری رو میزنه و از نظر بدنی از همه اماده تر موفق میشه و باید همه دست به دست هم بدیم تا طرز تفکری که در مردم نسبت به عشقبازی با خروس هست عوض کنیم واون به یک تفریح عمومی تبدیل کنیم  

نظر آقا کامران : مسابقات خروس بکس تنها یک ایراد داره و اونم خار زنی هستش که من یک طرح دارم. اول اینکه خار تمام خروسها باید بریده شده باشه و با نوار چسب پوشیده بشه. به وسیله ی یک حلقه ی پلاستیکی که قابل باز و بسته شدن باشه یک خار مصنوعی درست کنیم اما بجای خار یک تیکه ابر بذاریم(که شکل خار باشه) و اندازه ی این خار ابری هم حدود داشته باشه مثلا 2 تا 5 سانتیمتر باشه(با توجه به اینکه هر خروس شگرد خاصی داره) بعد اونو به پای خروس ببندیم. سر این خار ابری رو جوهری کنیم که اگه خروسی خار زد جوهر به سر و بدن خروس روبرو بخوره و مشخص بشه(بعد از اینکه جوهر تموم شد دوباره خار ابری رو جوهری کنیم). برای رنگهای مختلف خروسها میشه جوهر با رنگهای مختلف به کار برد. بعد جنگو آغاز می کنیم به گونه ای که اگه خروس چوب زد 1 امتیاز  داشته باشه و اگه خار زد 3 امتیاز داشته باشه.من فکر میکنم مشکل خار زنی با این روش برداشته بشه مسابقات خروس بکس دیگه ایرادی نداره.

نظریکی عزیزان وسروران گرامی که امر نمودند نامش برده نشود :طبق روایات به سمع رسیده در قسمتی از کشور ترکیه تعداد چوب را در مدت زمان معینی میشمارن و خروس برنده را اعلام میکنن. اما جناب ایلی واقع گرا باشید در ایران عشقبازان حرفه ای اینکار را انجام نمیدهن چون تعداد گروها زیاد است و اینکار بسیار وقت گیر. اما خوب جنگ خار در کل نامردیه.به قول آقای مهندس جباری اینقد تو این میادین خروس میمیره که تا دوسال دیگه خروس گیر نمیاد. . 

 

نظر آقا حمید : از نظر اینکه باید بین خروس خار زن وچوب زن در بوکس فرقی باشه بله این درسته اما در چگونگی شناسایی ضربات خدا را شکر افراد زیادی در ایران هستند که عمری را در این را صرف کرده اند و به راحتی این ضربات را شناسایی میکنند مثلا اقای اتشبار اقای خزایی وغیره ودر مورد اینکه در بعضی کشورهاتعداد چوب را در مدت زمان معینی میشمارن و خروس برنده را اعلام میکنن اصلا عادلانه نیست چون ضربه وشگرد خروس با خروس بسیار متفاوت است و در این نوع جنگ فقط پر پایی خروس مطرح است و باید در خروس بوکس خروس ها در رده وزنی وقدی یکی باشند مثلا خروس 4 کیلو با خروس 4 بجنگه و من ده ها بار در میدان دیدم که حق خروس برتر خورده شده ودر نتیجه باعث شکست حیوون شده ودر خروس بوکس خروس بر اساس توانایی هاش امتیاز میگیره و در رده مناسب خود قرار میگیره و از این طریق حتی بهترین خروس ایران هم معلوم میشه

یکشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1390 @ 09:08 ب.ظ

سپاس ، از این همه عشق ،. همراهان عزیز ، گرمی وجود شما ، انگیره خدمت را در من به نهایت رسانده ، حضور روز افزون شما ، رشد این نهال را سرعتی باور نکردنی داده ، آقا سیروان، آقا کامران ، آقا بهزاد ،علی جان ، آقا مهدی ،امیر عزیز و........................................... و  ارش جان دوست قدیمی من ،

آرش جان از اینکه با بنده تماس گرفتی بسیار ممنونم ، این  موردی که توسط این دوست مشترکمان پیش آمده ،مورد خاصی نیست ، ایشان هم شاید  سو نظری نداشتند ، مهم اینست که شما بنده را قابل دانسته و به برادرتان زنگی زدید و حالم را جویا شدید ، راستی یادم رفت ازت بپرسم میخوای برادر اون خروس دشتیاری برات بفرستم یا نه، الان 3ماهشه ، اگه از اون خروس قرمز پهنت نسلی داری یه جوجه مرغ میخوام  ، قربانت .  


 

یکشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1390 @ 12:45 ق.ظ

کمی درباره نژاد های خالص افغانستان

   عزیزانی محبت فرموده و ضمن تماس با بنده در مورد نژاد های موجود در کشور افغانستان  اطلاعاتی را خواستار شدند  بنده نیز به موجب دستور بزرگواران و صاحبان اصلی این وبلاگ سعی نمودم با مقاله ای مصور انجام وظیفه نمایم .  

نژادهای  جنگی موجود در افغانستان  که در آنجا جنگانده می شوند اکثرا ریشه هایی از ایران ، پاکستان  ،هند دارند ، متاسفانه بسیاری از پرورش دهنده گان نیز  آنها را از افغانستان به ایران آورده و به آنها نژاد افغانی میگویند . بنده خود یکبار جوجه ای رابه یکی از کارگرانم که افغانی بود  و پدرش از عشقبازان  معروف افغان  بود ،دادم ،این جوجه در افغانستان گل کرد .جالب اینجاست که یکی از فرزندان این جوجه را دست یکی از عشقبازان ایرانی دیدم و آدرس گرفتم ، دیدم .........،از ماست که بر ماست . با اینحال  تصویر چند خروس جنگی اصیل افغانی را که به نام کلنگ معروفند، در پایان این مقاله قرار دادم اگر خروسی را  شما مشاهده نمودید که از نظر سر و کله  با این تصاویر شباهتی داشت  حداقل سویی از آنها دارد.  

 

                              

 

 

 

 

  

 

  

 

 

شنبه 20 اسفند‌ماه سال 1390 @ 08:47 ق.ظ

جوجه ای از نسل زنگبار سیستان و بلوچستان

                          

                       

نسل خالص ایرانی ، 8 ماهه ، هم اکنون چهار  دونگه و لی تا ۱۴ ماهگی رشد میکنه ممکن ۴.۵ رو هم رد کنه   ، کلا این نسل  در جوجگی چشم زرد هستش ولی با بزرگ شدن کم کم  سفید و آبی میشه ولی هاله دورچشمش زردیش رو از دست نمیده ، جنگش هم خیلی خوبه و بسیار پرپا با خارزنی دقیق و مرگ آور و چوبها شم  محکمه و با شگرد حریف میچرخه   

                           قیمت 570000 هزار تومان  

( تعداد کل: 42 )
   1       2       3       4    >>